h

Ook Sinterklaas voor humaan vluchtelingenbeleid

3 december 2006

Ook Sinterklaas voor humaan vluchtelingenbeleid

Zondag 3 december, zoals iedere eerste zondag van de maand, waakten tientallen mensen bij het detentiecentrum op Rotterdam Airport. Daar zitten vluchtelingen opgesloten zonder dat ze iets op hun geweten hebben. De SP is tegen het absurd harde vluchtelingenbeleid. En Sinterklaas, zo blijkt, ook.

Sinterklaas voor humaan vluchtelingenbeleid..

Terwijl in Den Haag stevig gediscussieerd wordt over het generaal pardon voor zogenaamde oudkomers, blijven betrokken Rotterdammers protesteren tegen het onmenselijke vluchtelingenbeleid van Verdonk en Balkenende. Gelukkig kregen ze dit jaar de steun van Sinterklaas. De SP was er zoals iedere maand ook bij. Kom ook eens langs en toon uw betrokkenheid. De volgende wake is op 7 januari.

Sinterklaas voor humaan vluchtelingenbeleid..

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.