h

Karabulut populair op Afrikaandermarkt

6 juni 2010

Karabulut populair op Afrikaandermarkt

SP-Tweede Kamerlid Sadet Karabulut bezocht zaterdag de Afrikaandermarkt. Bij de SP-kraam, die er trouwens ook staat als er geen verkiezingen zijn, en bij kramen van de marktkooplui.

Sadet Karabulut

Natuurlijk moest Sadet even langs bij de kraam met huishoudelijke artikelen; het is niet voor niets grote schoonmaak op 9 juni. Afrikaanderwijk is één van de vele Rotterdamse plaatsen waar de dreigende bezuinigingen keihard zullen aankomen. Sadet en andere SP’ers hadden dan ook goed nieuws voor de bezoekers van de markt: met een stem op de SP is uw koopkracht veruit het beste af. Zie het onderzoek. Sadet Karabulut is een bekend gezicht voor de bewoners van de Afrikaanderwijk, en ze wilden dan ook graag met haar op de foto.

Sadet Karabulut Sadet Karabulut

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.