h

Steun voor stakende apothersassistenten

9 januari 2025

Steun voor stakende apothersassistenten

Foto: SP Rotterdam

De SP Rotterdam steunt vanzelfsprekend de stakende apothersassistenten. Vandaag deelden we wat lekkers uit en gingen we in gesprek met de stakers.

De loon van een apothekersassistent loopt hard achter op de prijsstijgingen en de werkdruk stijgt. Het moet niet meer dan normaal zijn om fatsoenlijk te verdienen. En om gewaardeerd te worden voor je werk.

De SP staat altijd achter werkende mensen die opkomen voor hun rechten. Want het zijn altijd de mensen die op de werkvloer staan die het belangrijkste werk doen.

Reactie toevoegen

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.