Bereikbaar donderdag
tussen 19:00 en 20:00 uur.
(010) 340 06 80
hulpdienstrotterdam@sp.nl
De SP Rotterdam komt vaak in de krant, op websites, en op radio en televisie. Kijk hier voor een overzicht.
NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!
Naar: Archiefindex | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001
1.jpg)
2.jpg)
Theo Cornelissen: "Indonesië is een land waar veel gewapende conflicten zijn en waar het leger veel invloed heeft. Deze schepen kosten 500 miljoen euro, een gigantisch bedrag. De bevolking heeft veel meer behoefte aan goed onderwijs dan aan oorlogsschepen.
De Nederlandse regering en bedrijven moeten daarom niet meewerken aan deze wapenhandel."
Directeur Van Vliet zegde toe de kwestie aan te kaarten bij de Raad van Bestuur van de landelijke Rabobank Groep. De Campagne tegen de Wapenhandel zal de komende maanden druk blijven uitoefenen op de regering en de banken om de levering stop te zetten.
4.jpg)
Ook in Alexander werd geprotesteerd tegen de betrokkenheid van de Rabobank bij wapenhandel. SP-deelraadslid Geertje Boekhoudt bood daar hetzelfde manifest aan de bankdirecteur aan.
Zie ook: www.stopwapenhandel.org
Meld je nu aan voor de nieuwsbrief van Emile Roemer en belangrijk nieuws van de SP: