Bereikbaar donderdag
tussen 19:00 en 20:00 uur.
(010) 340 06 80
hulpdienstrotterdam@sp.nl
De SP Rotterdam komt vaak in de krant, op websites, en op radio en televisie. Kijk hier voor een overzicht.
NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!
Naar: Archiefindex | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001
Rotterdam, 19 september 2003
In de deelgemeente Feijenoord vormen de partijen PvdA, GroenLinks en SP een nieuwe coalitie. In de deelraadsvergadering op donderdagavond 18 september ging een meerderheid van de deelraad akkoord met het Programma Akkoord dat deze drie partijen opgesteld hebben. Bestuurlijke vernieuwing is één van de speerpunten van de nieuwe coalitie.
Begin juli viel de 'oude' coalitie van PvdA-CDA-GroenLinks uit elkaar na een vertrouwensbreuk tussen PvdA en CDA. De portefeuillehouder van het CDA, Joke Steenbergen, stapte uit het dagelijks bestuur, dat daarmee 'demissionair' werd. Tijdens de zomervakantie hebben PvdA en GroenLinks onderhandelingen gevoerd met andere partijen over een nieuwe coalitie. Met de SP kwamen PvdA en GroenLinks twee weken geleden tot akkoord.
Beleidsprioriteiten
De nieuwe coalitie geeft in het Programma Akkoord de volgende beleidsprioriteiten
aan:
Nieuwe bestuurder
Nu de nieuwe coalitie een feit is zal de SP ook een portefeuillehouder
voor het dagelijks bestuur gaan leveren. De fractievoorzitter van de SP,
Quintijn Rijsdijk, beloofde de deelraad op korte termijn de naam van de
nieuwe portefeuillehouder bekend te maken.
Marit van der Riet, fractievoorzitter GroenLinks, (010-) 484 88 35
Quintijn Rijsdijk, fractievoorzitter SP, (010-) 419 37 57, E-mail
Marco van Lent, fractievoorzitter
PvdA, (06-) 28 40 81 96
Zie ook: Concept
programma-akkoord coalitie Feijenoord
Nieuwe coalitie Feijenoord
Val
coalitie Feijenoord
Principe-akkoord
coalitie Feijenoord (RTV Rijnmond)
Terug naar Persberichten
Meld je nu aan voor de nieuwsbrief van Emile Roemer en belangrijk nieuws van de SP: