rotterdam.sp.nl

SP-Hulpdienst

Bereikbaar donderdag tussen 19:00 en 20:00 uur.
(010) 340 06 80
hulpdienstrotterdam@sp.nl

Nieuwsbrief

De Rooie Rotterdammer

Schrijf je in voor de Rooie Rotterdammer, de e-mailnieuwsbrief van de SP Rotterdam.


In de media

De SP Rotterdam komt vaak in de krant, op websites, en op radio en televisie. Kijk hier voor een overzicht.

Word nu lid

NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!

SP Rotterdam :: Nieuws :: Archief

Naar: Archiefindex | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001


Nieuws Archief

Masterplan CS net niet goed genoeg om mee in te stemmen

De SP gemeenteraadsfractie heeft niet ingestemd met het masterplan Rotterdam Centraal. De fractie kan zich weliswaar op hoofdlijnen vinden in het plan, maar voorziet grote bedreigingen voor met name de Provenierswijk.
Instemmen met het masterplan betekend instemmen met een zelfmoordplein, of als het een park wordt een zelfmoordpark," aldus SP raadslid Mathijs Spaas.
"Op dit moment loopt het verkeer vast op het Hofplein. Met de tramtunnel kunnen een aantal tramlijnen van de centrumzijde naar de noordzijde verplaatst worden. Dat lijkt een mooie oplossing, maar al die trams kan je niet door de Provenierswijk sturen. Als SP zien we liever de problemen aangepakt worden daar waar ze zich voordoen, dan die problemen verschuiven naar een woonwijk."
Het voorstel van de SP om naast de tramtracés door de Provenierswijk ook alternatieve tramtracés uit te werken zonder tramtunnel onder het CS, werd niet door de gemeenteraad gesteund. Voor de SP reden om tegen het ontwerp te stemmen. De raadsfractie voelt er niets voor om met een totaalpakket in te stemmen, terwijl op onderdelen van het plan nu al veel valt aan te merken.

Blijf op de hoogte

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief van Emile Roemer en belangrijk nieuws van de SP:

Tweede Kamerverkiezingen 12 september 2012
1 voor allen
Laat zien waarom je SP-lid bent

Vroeg of laat
Studio SP
top