Bereikbaar donderdag
tussen 19:00 en 20:00 uur.
(010) 340 06 80
hulpdienstrotterdam@sp.nl
De SP Rotterdam komt vaak in de krant, op websites, en op radio en televisie. Kijk hier voor een overzicht.
NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!
01-12-2008 • Vanaf 2006 heeft de Rotterdamse SP-fractie alle 62 buurten van Rotterdam bezocht. In 2009 gaat de SP nogmaals de wijken langs om te kijken wat er is gebeurd sinds het laatste bezoek. Regelmatig gaan SP'ers op BuurtAvontuur, om deur-aan-deur aan mensen te vragen hoe hun buurt ervoor staat. Daarnaast gaan de raadsleden van de SP buurten bij projecten van het Pact op Zuid, en gaan ze Buurten in Bedrijven om te kijken hoe Rotterdam werkt.
Hieronder vindt u een overzicht van de Buurten en Bedrijven die de SP in 2009 gaat bezoeken. Hebt u tips welke wijk, project of bedrijf de SP zou moeten bezoeken? We horen het graag: bel of e-mail Edwin de Voigt, (010) 417 33 59 of fractie@rotterdam.sp.nl.
Ter gelegenheid van 5 jaar Buurten in de Wijken heeft de SP een verjaardagskalender samengesteld, vol foto's van Buurten in alle uithoeken van Rotterdam. Kijk hier om te lezen hoe je 'm kunt bestellen!
Agenda Buurten in de Wijken
september tot en met december 2009
De SP gaat langs de deuren in een buurt in Rotterdam en gaat in gesprek met bewoners hoe het gaat in de buurt en hoe het beter kan. Twee weken van te voren wordt bekend welke buurt de SP-fractie samen andere SP-ers gaat bezoeken, afhankelijk van de actualiteit. De SP gaat de volgende data van 19.15 tot 21.15 op BuurtAvontuur:
Per deelgemeente worden SP-leden, bewoners en buurtorganisaties uitgenodigd om bij te praten met de SP-raadsleden. De SP-fractie heeft afgelopen jaren tijdens de bezoekjes van 'Buurten in de Wijken' veel mensen ontmoet. De SP-ers willen weten tijdens een Buurt Check-Up wat er is veranderd in de wijk sinds het laatste bezoek. Wat moet er nog gebeuren en wat kan de SP samen met de bewoners doen om de buurt een beetje beter te maken? Het is ook de mogelijkheid eens kennis te maken met de leden van de SP-gemeenteraadsfractie.
De SP-fractie gaat op maandagen vanaf 12 uur langs de projecten Pact op Zuid, om kennis te nemen van de initiatieven en om kennis te maken met de mensen achter de projecten. Dat doen de raadsleden op:

Naast Buurten in de Wijken is er ook Buurten in Bedrijven. De SP-fractie kijkt hoe het is om in Rotterdam te werken, en waar werknemers en het bedrijf mee bezig zijn. Zo ging de fractie de afgelopen tijd op bezoek bij onder andere het personeel van Rotterdam Airport, de binnenvaart, Eneco, de Roteb en Humanitas.
De komende tijd gaat de SP langs bij:
Shortlink voor dit bericht: http://sp.nl/9n62e