Bereikbaar donderdag
tussen 19:00 en 20:00 uur.
(010) 340 06 80
hulpdienstrotterdam@sp.nl
De SP Rotterdam komt vaak in de krant, op websites, en op radio en televisie. Kijk hier voor een overzicht.
NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!
21-01-2006 • Zaterdag werd in de hal van de centrale Bibliotheek druk gediscussieerd. Stichting LOKAAL organiseerde samen met het Platform Buitenlanders Rijnmond een debat over integratie. Leo de Kleijn, nummer 3 op de SP-lijst, debatteerde met CDA-lijsttrekker Leonard Geluk, Orhan Kaya van GroenLinks en filosoof Henk Oosterling over participatie en culturele integratie.

Leo: "Armoede, gebrek aan inkomen, onderwijs en werk zijn een grote rem op meedoen in Rotterdam. We hebben nu een Rotterdamwet om mensen buiten te sluiten. Ik wil een Rotterdamwet die mensen insluit en de armoede aanpakt!"
Shortlink voor dit bericht: http://sp.nl/9n3i2