rotterdam.sp.nl

SP-Hulpdienst

Bereikbaar donderdag tussen 19:00 en 20:00 uur.
(010) 340 06 80
hulpdienstrotterdam@sp.nl

Nieuwsbrief

De Rooie Rotterdammer

Schrijf je in voor de Rooie Rotterdammer, de e-mailnieuwsbrief van de SP Rotterdam.


In de media

De SP Rotterdam komt vaak in de krant, op websites, en op radio en televisie. Kijk hier voor een overzicht.

Word nu lid

NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!

SP Rotterdam :: Nieuws
Laat de tekst voorlezen met ReadSpeaker

SP voert actie voor terugkeer buslijn 75

07-08-2008Bus 75
De SP voert actie voor de terugkeer van bus 75 in IJsselmonde. Na de succesvolle acties voor de terugkeer van bus 77 in Charlois, zet de SP de acties voor goed openbaar vervoer in de stad voort. De SP in IJsselmonde staat zaterdag 16 augustus en 23 augustus van 11.00 uur tot 13.00 uur bij de tramhaltes in Sportdorp en het wijkgebouw Het Zaaltje om handtekeningen te verzamelen voor de terugkeer van bus 75.

Buslijn 75 verdween in 2004 toen tramlijn 23 werd doorgetrokken naar Beverwaard. Tram 23 blijkt uit SP-buurtonderzoek in IJsselmonde geen goed alternatief voor buslijn 75. Mensen moeten omrijden en zijn veel meer tijd kwijt om bijvoorbeeld bij het ziekenhuis te komen. Ook ouderen gaan minder vaak de deur uit sinds bus 75 is verdwenen, blijkt uit het buurtonderzoek.

De handtekeningen zullen worden aangeboden aan de wethouder Baljeu van verkeer en vervoer.

RSS-feed Rotterdam RSS 2.0

Tweede Kamerverkiezingen 12 september 2012
1 voor allen
Laat zien waarom je SP-lid bent

Vroeg of laat
Studio SP
top