rotterdam.sp.nl

SP-Hulpdienst

Bereikbaar donderdag tussen 19:00 en 20:00 uur.
(010) 340 06 80
hulpdienstrotterdam@sp.nl

Nieuwsbrief

De Rooie Rotterdammer

Schrijf je in voor de Rooie Rotterdammer, de e-mailnieuwsbrief van de SP Rotterdam.


In de media

De SP Rotterdam komt vaak in de krant, op websites, en op radio en televisie. Kijk hier voor een overzicht.

Word nu lid

NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!

SP Rotterdam :: Nieuws
Laat de tekst voorlezen met ReadSpeaker

Protest voor behoud havenpensioen

10-09-2007 • Maandagmiddag demonstreerden havenwerkers in het centrum van Rotterdam voor het veiligstellen van hun pensioen. Over de pensioenen van in totaal zestigduizend (voormalige) havenwerkers is al jaren onrust. Eerder dit jaar werd die onrust nog groter nadat pensioenfonds Optas aan Aegon werd verkocht: die verkoop leverde 1,3 miljard euro op, maar dat geld komt niet ten goede aan de werknemers die straks met pensioen gaan.

De havenwerkers liepen maandag in een optocht van het Schouwburgplein naar het kantoor van Optas op de Westersingel en naar het politiebureau aan het Doelwater, waar ze symbolisch aangifte deden van fraude met hun pensioengeld. De SP was met de SoePexpres bij de actie en deelde SoeP uit om de werknemers steun te betuigen.

RSS-feed Rotterdam RSS 2.0

Tweede Kamerverkiezingen 12 september 2012
1 voor allen
Laat zien waarom je SP-lid bent

Vroeg of laat
Studio SP
top